בראשיון משרד להגנת הסביבה מס' 2462

הדברה מקצועית ע"י מדביר מוסמך ומקצועי
צור קשר בנייד: 052-2233579

 

במידה ויש זבובים, תיקנים, עש, נמלים, פשפשים, פרעושים וחרקים אחרים, זיהומים ותגובות אלרגיות הם בלתי נמנעים. הדברה תאפשר לחייכם להיות שלווים ובריאים!

שירותי ההדברה שלנו נגד חרקים הינה מקצועית. חברת ISRAMASTER  השירות שלנו להשמדת תיקנים יסייע לכם להיפטר מג'וקים ולמנוע הופעתם מחדש והתרבותם.

במידה ויש זבובים, תיקנים, עש, נמלים, פשפשים, פרעושים וחרקים אחרים, זיהומים ותגובות אלרגיות הם בלתי נמנעים. הדברה תאפשר לחייכם להיות שלווים ובריאים! שירותי ההדברה שלנו נגד חרקים הינה מקצועית. חברת ISRAMASTER  השירות שלנו להשמדת תיקנים בישראל יסייע לכם להיפטר מג'וקים ולמנוע הופעתם מחדש והתרבותם. חברתנו מתחייבת לעמוד בכל אמצעי הזהירות בעבודה עם חומרים פעילים כימיים, כמו גם להגן עליך, על משפחתך ועל חיות המחמד מפני ההשפעות השליליות של תכשירי העבודה.  מומחי ISRAMASTER יעזרו לכם להתמודד עם כל החרקים - מקרציות ועד מזיקים לעץ. להילחם בהם זו חובתנו!  צרו קשר עוד היום! אנו נספר לכם בפירוט על כל הניואנסים של העבודה ונבקר מיד באתר. מעכשיו לא תשתפו את ביתכם עם אף אחד ושום דבר חוץ מחברים ואהובים!

חברתנו מתחייבת לעמוד בכל אמצעי הזהירות בעבודה עם חומרים פעילים כימיים, כמו גם להגן עליך, על משפחתך ועל חיות המחמד מפני ההשפעות השליליות של תכשירי העבודה.

מומחי ISRAMASTER יעזרו לכם להתמודד עם כל החרקים - מקרציות ועד מזיקים לעץ. להילחם בהם זו חובתנו!

צרו קשר עוד היום! אנו נספר לכם בפירוט על כל הניואנסים של העבודה ונבקר מיד באתר. מעכשיו לא תשתפו את ביתכם עם אף אחד ושום דבר חוץ מחברים ואהובים!

 

מה גורם לנו להתבלט בקרב מומחים אחרים בתחום החיטוי:

• ניסיון רב שנים

• תגובה מהירה

• יציאה מידית למקום

• ציוד מודרני

• כוח אדם מוסמך מאוד

• תנאים אופטימליים לשיתוף פעולה

 

מהם תיקנים מסוכנים?

תיקנים הם בדרך כלל ליליים ומטפסים בלילה, ולכן קיימים כמאה תיקנים בלתי נראים לכל ג'וק גלוי.

תיקנים גורמים לפחד וגועל בגלל המראה שלהם, ניידות גבוהה וריח לא נעים הנובע מבלוטות העור. תיקנים אינם מסוכנים לנו במגע ישיר, מכיוון שהם לא נושכים, אך נוכחותם מפרה את התקנים התחבורתיים.

תיקנים נושאים מחלות אנושיות רבות, ולכן יש להילחם בהם ללא רחמים. הם ידועים כנושאי פטריות, וירוסים, ו -40 מינים של חיידקים הגורמים למחלות קשות של בני אדם ובעלי חיים.

בנוסף, תיקנים יכולים לגרום לאלרגיה לאנשים רגישים. שאיפת אוויר מאובק בו צפים חלקיקים קטנים של צואת תיקנים עלולים לגרום לאסטמה של סימפונות או לתגובות אלרגיות אצל אנשים רבים.

תיקנים אוכלים הכל: דבק, נייר, קרטון, פסולת מזון וכו '. תיקנים מזהמים מזון עם גללי נשירתם, תורמים להתפתחות עובש וחיידקים הגורמים למוצרים להרקב. הם ממלאים תפקיד חשוב מאוד בהעברת מחלות חיידקיות ויראליות (שלשול, מכת, צרעת, כולרה, שחפת וכו ') וטפילים (תולעים).

תיקנים משליכים ביצים בכל המקומות הבלתי נגישים לבני אדם, שמתוכם בעוד כשבועיים מתחילים להתרבות מקקים. לכן חשוב ביותר להדביר ג'וקים וחרקים אחרים בזמן הקצר ביותר.

הדברת ג'וקים  ההשמדה של ג'וקים לחלוטין אינה רעילה לבעלי חיים ולאנשים, היא מהירה, יעילה וללא פגיעה בבריאותך.  בארסנל שלנו, רק האמצעי היעיל ביותר לג'וקים (חרקים) ומכרסמים!  אנו מבטיחים סודיות מלאה של הטיפול ואנחנו מבטיחים גישה אינדיבידואלית לא רק לכל לקוח, אלא גם למצב. במקרים מסוימים ניתן להשתמש בשיטות לא סטנדרטיות בכדי לשמר את הסחורה או המוצרים ככל האפשר, תוך השמדת כל המזיקים.

הדברת ג'וקים

ההשמדה של ג'וקים לחלוטין אינה רעילה לבעלי חיים ולאנשים, היא מהירה, יעילה וללא פגיעה בבריאותך.

בארסנל שלנו, רק האמצעי היעיל ביותר לג'וקים (חרקים) ומכרסמים!

אנו מבטיחים סודיות מלאה של הטיפול ואנחנו מבטיחים גישה אינדיבידואלית לא רק לכל לקוח, אלא גם למצב. במקרים מסוימים ניתן להשתמש בשיטות לא סטנדרטיות בכדי לשמר את הסחורה או המוצרים ככל האפשר, תוך השמדת כל המזיקים.

 

מחירי ההדברה

מחירי חיטוי דירה משתנים בהתאם למורכבות החדר, היקף הנזק, סדירות החיטוי, בחירת שיטת הטיפול באזורים, תנאי הטיפול, זמינות ההנחות, המרחק וזמן היציאה.

מחיר חיטוי הנחות נוצר גם מהגורמים הבאים:

• שטח וסוג הנחות או שטח מעובד (דירת 1,2,3,4 חדרים; מפעל; משרד; קוטג'; חלקת גן וכו');

• שיטת עיבוד

• על מספר הטיפולים (לפי שיקול דעתך: פעם, פעם בחודש, פעם ברבעון וכו').

 

קבל מחירים ספציפיים בטלפון!

התקשרו: 052-2233579.

 

נחשב עבורך את העלות הסופית של השירות

על ידי רכישת שירותי חיטוי הדירה שלך היום, אתה משקיע בעתיד משפחתך, ביתך, דירתך!

 

תנאים נוחים ללקוחות פרטיים

אנו תמיד שמחים לפגוש את לקוחותינו על ידי הצעת שיתוף פעולה המשתלם ביותר.

המחירים שלנו ימשכו לכל קטגוריות הלקוחות בהחלט, אבל זה לא הכל. אנו מציעים ללקוחותינו באופן קבוע מבצעים שונים.

 

 

חיטוי דירות ובתים בישראל מתבצע על ידי ציוד מקצועי ואמצעים מיוחדים!

ISRAMASTER  ערבותך לניקיון ונוחות!

 

ניתן להזמין גם ניקוי ספות, ניקוי והברקת רצפות.

 

שירותי החברה ניתנים בכל גוש דן, בכל אזור המרכז והשפלה:
תל אביב, אור יהודה, אור עקיבא, אזור, באר יעקב, בית שמש, בן גוריון, בן שמן, בני ברק, בצרון, בר אילן, בת חפר, בת ים, גבעת חיים, גבעתיים, הוד השרון, הרצליה פיתוח, חולון, יבנה, יפו, לוד, מודיעין, נס ציונה, נתניה, סביון, פולג, פתח תקווה, קריית אונו, ראש העין, ראשון לציון, רחובות, רמלה, רמת אביב, רמת גן, רמת השרו, רעננה, שפיים

 

מידע שימושי ממוסמך הדברה

שירותי הדברה מסוימים במרדף אחר רווח משתמשים בשיטות לא כנות במיוחד. כמו בכל תחום עסקי, ישנם כמה טריקים של הונאה. הנה כמה מהם:

• חברות חד-יומיות (הרמאים אלה, שלוקחים ממך כסף וממלאים הזמנה באופן רשלני, מחליפים מספרי טלפון בהמשך ונעלמים ללא אחריות). לכן, שימו לב לחוויה של החברה!

• כמה "בעלי מלאכה", במקום "הכנות מגה-סופר-דופר" שהוכרזו קודם לכן בטלפון, מגיעים לטיפול אצלך בתכשירים זולים ולא בריאים.

• ישנם מקרים בהם, בתקווה להזמנות, לראשונה, העמידו פרסומות על הדלתות בכניסה לפיתיון של ג'וקים על שירותיהם ובאותו הזמן זורקים ג'וקים למרתפים או לכניסות שלך.

• רמאות עם מחירים: בטלפון הם משמיעים מחיר אחד, ובהגיעו המאסטר מתחיל לשלם עבור כמה שירותים נוספים (פצצות עשן, גודל וכו') מגדילים את כמות העיבוד במספר פעמים.

חזרה למעלה